środa, lipca 17, 2013

#021. Goodbye

Witam was wszystkich!
Mimo, że nie mam zrobionych dla was szablonów, piszę, aby się z wami pożegnać. Opuszczam The Spiral Graphic, zawieszam moją pracę do odwołania, może kiedyś wrócę. Doszłam do wniosku, że moje szablony są beznadziejne, wszystkie wyglądają tak samo, brak mi jakichkolwiek pomysłów, nic mi nie wychodzi i po prostu nie daję już sobie rady. Blogspot to nie dla mnie, ani Photoshop. Ludzie robiący grafikę muszą mieć wyobraźnię, ale mi widocznie jej brak. Nie usuwam mojej podstrony czy postów, po prostu nie będę już nic wstawiać. Przepraszam tych, którzy zamówili u mnie szablony, nie dam rady ich zrealizować. Możecie zamówić je u innej szabloniarki tu lub w ogóle gdzieś indziej. Nie zapomnijcie o mnie!
Żegnajcie, Ada Howard xx

7 komentarzy:

 1. Jaja sobie robisz?
  Ada, od zawsze tutaj, na poszkole, twoje prace podbijały moje serce. Są wspaniałe, jest w nich ta wyjątkowość.
  Nie wyglądają tak samo.
  "(...) nie jest dla mnie, a ni Photoshop" weź mnie nie rozśmieszaj. Zażegnaj ten kryzys twórczy i bierz się do roboty!
  Serdecznie pozdrawiam.
  Rosesylla. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozumiem Cię, piszę opowiadania i też mam bak weny. Ale przeważnie prędzej czy później ona wraca. Tyko w naszym życiu musi się coś wydarzyć.
  Jedyne co nam pozostaje czekać na to, że żeby w twoim życiu zdarzyło sie to "coś", co zwróci Ci wenę.
  :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żartujesz sobie, prawda? Twoje prace wcale nie są beznadziejne! Wręcz przeciwnie - są świetne! Kiedyś sama robiłam szablony (czasy onetu) i szczerze mówiąc, przy Twoich pracach - moje mogłyby się schować.
  Nie rezygnuj tylko dlatego, że myślisz, że "Photoshop jest nie dla Ciebie". Kryzys minie a talent pozostanie :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że jeszcze raz przemyślisz, bo to właśnie szablon, który zamówiłam u ciebie już dłuższy czas temu jest wciąż na moim blogu. Naprawdę twoje prace ( w tym mój szablon ) podobały mi się o wiele bardziej niż prace niektórych znanych wszystkim szabloniarek, których imion nie będe tu teraz oczywiście wymieniać.
  Poza tym robiąc szablon masz jednak pewne ograniczone pole do popisu, a też trudno wymagać, żeby każdy z nich wyglądał inaczej, przecież to nie tworzenie strony www.
  No, ale nic. Wiem, że żadne nasze narzekania nie zmienią twojej decyzji, pozostaje nam więc czekać no powrót weny i wiary w siebie.
  Pozdrawiwm ;)
  [malfoy-issue]

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekaj, czekaj, co?! Czy ja się aby nie przesłyszałam?! Nie rób mi tego, co? Proszę Cię, nie opuszczaj nas. Kochana, przecież każdy Twój szablon jest wyjątkowy, robisz idealne prace, więc dlaczego twierdzisz, iż tak nie jest? Masz ogromny potencjał, każdemu Twoje prace się podobają, są Tobą zachwyceni, więc czemu miałyby się nie podobać. Pamiętaj, że nie jesteśmy cudotwórcami i nie mamy bardzo ograniczone możliwości, kiedy ktoś podaje nam dokładne wytyczne względem szablonu.
  Jejku, mam łzy w oczach. Kurcze, chciałabym napisać coś takiego, co dałoby Ci kopa do działania i zaczęłabyś robić więcej szablonów, które podobałyby Ci się jeszcze bardziej. Jestem smutna i to cholernie.
  No cóż, wiem jedna, iż Twojej decyzji nie zmienię. Moje wywody i tak nic nie zmienią, szkoda. Mam nadzieję, iż jednak powrócisz. :C ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś to trzeba cię naprawdę zdrowo walnąć -.- A, nie - ty już się o coś uderzyłaś. Bolało?

  Powiem tyle "Übung macht den Meister". Nie robiąc nic nie posuniesz się dalej, więc nie chowaj się w swojej tajnej daczy w Alpach tylko bierz dupę w troki i jazda! :D

  A CO BY BYŁO GDYBY MOZART NIE CHCIAŁ TWORZYĆ?!

  Mam nadzieję, że zmotywowałam kochanym opieprzeniem ;*

  Polecam się na przyszłość,
  Expecto

  PS TWÓRZ DZIEWCZYNO!

  OdpowiedzUsuń
 7. No chyba sobie teraz żartujesz? Twoja grafika zawsze była śliczna:)
  Masz chwilowy kryzys. Jeśli uważasz że robisz beznadziejną grafikę (śmieszne to teraz jest:/) to co będzie wtedy jak zaprzestaniesz robić? Będziesz najwyżej stała w tym samym miejscu i nie posuniesz się dalej.
  Zapomnij o tych głupotach i wracaj tu szybko! ♥

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonany przez Bium