czwartek, marca 28, 2013

#006.Ty widzisz, że nawet, kiedy śpię, płonę.

Witam!
Po paru godzinach bawienia się z CSS, denerwowaniu się, że coś mi nie wychodzi, wreszcie skończyłam. Cytat z tytułu pochodzi z piosenki "Napraw" zespołu LemON pl. Jest to chyba pierwsza polska piosenka w które tak się zakochałam! Jest naprawdę dobrze zrobiona :D Mam urwanie głowy w święta, więc dodam coś może dopiero w poniedziałek, lub wtorek, a jeśli nie, to dopiero za tydzień w weekend. Dobra, kończę moje wywody. Mam nadzieje, że w spodobają Wam się szablony.

Zamówienie na:  onedirection-stories-blog.blogspot.com/
   (aby pobrać szablon wciśnij 'download file')
 Nawet nie wiesz, ile zajął mi ten szablon! Musiałam zmienić kolorystykę, bo wyszła mi za jasna, a potem miałam jakiś błąd w CSS i długo szukałam przyczyny. A ale już jest i mam nadzieje, że Ci się spodoba :DZamówienie na: subiektywne-oceny.blogspot.com
   (aby pobrać szablon wciśnij 'download file')
 Dość szybko zrobiłam, ale jakoś tak... mi nie pasuje. Wydaje mi się, że nie pasuje do mojego stylu. Ale może Tobie przypadnie do gustu.

Szablon wolny:
  (aby pobrać szablon wciśnij 'download file')
Podoba mi się kolorystyka tego "dzieła". 

Oczywiście mogę wykonać poprawki, jeśli zamawiające będą chciały. 

Może wy macie pomysł, kto mógłby być na naszym szablonie głównym, bym mogła namówić Adę :D

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. szablony są trochę matowe, fajnie jakbyś postarała się robić coś bardziej kolorowego, jaskrawego, moze jakieś mocne zestawienia kolorów - wtedy to przyciąga oko. Szablony są w porządku, a co do propozycji to może coś z Johnnym Deppem? I gitarą albo pianinem ( ma takie zdjecia, w ogóle on jest taki plastyczny i wspaniały :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie gadaj - mi się szablon strasznie podoba! Już pobieram na bloga. Dzięki wielkie, naprawdę jestem zadowolona. ;) Życzę powodzenia i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Szablon wykonany przez Bium