sobota, marca 09, 2013

#003. I want you know!

 Witam! Tu Mary, czyli Mrs Wolf!

Strasznie się cieszę, że Ada mnie przyjęła. Jak już mówiła, też mam świra na punkcie Muse. Ich muzyka jest genialna, bardzo dobrze zrobiona, sprawia, że jestem w zupełnie innym świecie. Lubię też Rammstein, Black veil Brides, 30 seconds to mars, no i długo by wymieniać, ale Muse jest najbliżej mojego serca, ale w końcu na tym blogu nie mam reklamować muzyków, tylko dodawać szablony, prawda? :)


 
 (aby pobrać szablon wciśnij 'download file')

Szablon z Mattem Bellamym. Miałam problem z podglądem, wychodził za każdym razem beznadziejny... sam szablon prezentował się bardzo dobrze na blogu próbnym. (aby pobrać szablon wciśnij 'download file')

Drugie dzieło związane z brytyjskim trio. Jestem z niego zadowolona, ale nie jest w stanie równać się pracami Ady...

 (aby pobrać szablon wciśnij 'download file')

Szlak mnie trafi, nie wiem co ja robię nie tak z podglądem, ustawiam najlepszą jakoś i tak nic to nie daje po wgraniu na DA. Odnośnie samego szablonu, widnieje na nim Darren Criss. Taka mała dedykacja dla mojej koleżanki Patrycji, która mnie wspiera cały czas. Bez niej pewnie dawno temu podałabym się i nie robiła grafiki.

Mam nadzieje, że podobają się Wam szablony. Postaram się naprawić problem z tą złą jakością podglądów, by w następnej notce wszystko było już Ok. 
Muszę zrobić 2 projekty w ciągu tego weekendu i mam 3 sprawdziany w przyszłym tygodniu(oczywiście jako to na moją szkołę przystało, trzy dni pod rząd), więc pewnie następną notkę dodam za tydzień. 
Z chęcią wykonam parę zamówień :) 
Do usłyszenia!

Słuchałam przy robieniu szablonów: 

12 komentarzy:

 1. Świetne są, najbardziej podoba mi się 2. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. NO no :) kurde, chyba tez zrobie szablon z Muse, bo mnie nakrecilas :3 poza tym super szablony :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy mogę liczyć na nowy plik mojego szablonu?

   Usuń
 3. Czadowe szablony :D
  Chyba najbardziej podoba mi się pierwszy *w*
  ~~xoxo~~

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy jest genialny ;) Co do reszty to może troszkę więcej jakichś szczegółów w tle by się przydało, ale w sumie ja się na grafice nie znam :P Jeśli potrzebujesz weny na jakieś wolne szablony, polecam ukochanego mojego Rammsteina <3 Chłopaki jakoś tak pasują żeby wsadzić ich w szablon, pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie miałam zamiar zrobić z nimi szablon :)

   Usuń
  2. Ah w takimże razie doczekać się nie mogę! Od dłuższego czzasu przymierzam się do spisania mojego Rammsteinowego opowiadania, które mi krąży po głowie od dłuższego czasu. Może wena nadejdzie wraz z twoim szablonem ;).

   Usuń
 5. Przepraszam, ale nie wypowiem się teraz na temat szablonów, bo nie jestem w stanie. Dostałam właśnie zawału przez tą głośną muzykę na waszym blogu. Ło masakra! Zieńcie to jak najszybciej...

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepsze to jest to drugie według mnie. ;P A po za tym fajne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, ja z takim pytankiem do Chatelet.
  Pamiętasz jeszcze o tym nowym pliku szablonu dla mnie? Miałaś mi go wysłać tydzień temu, a jeszcze go nie dostałam. :/
  Jak dla mnie to dziwne i wolałam się spytać

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonany przez Bium